Misintenties de Weebosch

Zondag 16 december 3e zondag van de Advent 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Voor overleden parochianen; Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie: Ter ere van Maria voor een verder herstel; Ter ere van Maria en St. Gerardus uit dankbaarheid (N.N. Ehv.); Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek

Maandag 17 december 10.30 uur H. Mis Kerstviering “De Zonnebloem”

Zondag 23 december 4e zondag van de Advent 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Drieka van Diepenbeek-Jansen (sterfdag) en Nol van Diepenbeek; Rolf Daris (verjaardag); Familie van Weert-Bax; Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie: Ter ere van Maria voor een verder herstel; Ter ere van Maria en St. Gerardus uit dankbaarheid (N.N. Ehv.); Ter ere van het H. Hart van Jezus; Voor een bijzondere intentie en uit dankbaarheid; Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek

Dinsdag 25 december Eerste Kerstdag 09.30 uur Hoogmis m.m.v. het Parochiekoor
Misintenties: Jan en Marie van Haag-Janssen; Driek en Marie Kwinten-Liebregts en dochter Gerarda; Jan Vonk en Annie Vonk-Rieswijk; Wim en Alie Hoeks-Jansen (nms. de parochie); Toos Pauly-van der Palen (nms. de parochie); Nard Kok (nms. de parochie); Janus Koolen en Maria Koolen-Poets; Jan Box (sterfdag) Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie: Ter ere van Maria voor een verder herstel; Ter ere van Maria en St. Gerardus uit dankbaarheid (N.N. Ehv.); Ter ere van het H. Hart van Jezus; Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek

Zondag 30 december 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het Parochiekoor
Misintenties: Jan en To Bogaerts-Hoeks; Janus en Mien Slenders-van Meer en dochter Wilma; Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid; Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie: Ter ere van Maria voor een verder herstel; Ter ere van Maria en St. Gerardus uit dankbaarheid (N.N. Ehv.); Ter ere van het H. Hart van Jezus; Voor een bijzondere intentie en uit dankbaarheid; Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek.

Dinsdag 1 januari Nieuwjaar H. Missen 11.00 uur Hofkerk en 9.30 uur Luyksgestel

Zondag 6 januari 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het Parochiekoor
Misintenties: Hendrikus Bone en Hendrika Bone-van Maanen; Ouders Slenders-van der Linden; Leden en overleden van Broederschap Sint Gerardus; Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie

 

Sint Gerarduskalender 2019
Deze is verkrijgbaar voor of na de dienst op zondag of bij Kees Wagemans, Weebosch 75, tel. 517372.