Misintenties de Weebosch

Zondag 19 augustus 20e zondag door het jaar 09.30 uur Eucharistieviering. Eerste Noveenzondag voor het feest van Sint Gerardus
Misintenties: Voor alle overleden parochianen; Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;ter ere van Maria voor een verder herstel;voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;

Zondag 26 augustus 21e zondag door het jaar 09.30 uur Eucharistieviering. Tweede Noveenzondag voor het feest van Sint Gerardus (16 okt.)
Misintenties: Pastoor Adolph Karthon(gefund. Jgt.);Wim van Gils(jgt, nms. de parochie);Hendrikus Bone en Hendrika Bone- van Maanen;Jan en To Bogaerts- Hoeks;Jo Tilburgs- Dijkmans en Frans- Tilburgs(nms. de parochie);Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;ter ere van Maria voor een verder herstel;Voor het H. Hart van Jezus;voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;