Misintenties de Weebosch

Zondag 17 december 3e zondag van de Advent 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Kees en Toos Jansen- van Beek en overleden kinderen;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Ter ere van Maria voor verder herstel;voor de verzoekjes en bedankjes in het Gerardusboek;

Zondag 24 december 4e zondag van de Advent 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Drieka van Diepenbeek- Jansen(sterfdag) en Nol van Diepenbeek;Overleden ouders Sjef en Marie Box- Keeris en Jan Box(sterfdag);Overleden ouders Willem Wouters en Janneke van de Pol en kinderen Corrie en Marianneke;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Ter ere van Maria voor verder herstel;Uit dank aan Maria en Sint Gerardus (N.N. Eindhoven);Voor de verzoekjes en bedankjes in het Gerardusboek;

Maandag 25 december Eerste Kerstdag 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Gerrit en Nel van Schaayk- Wouters(nms. de parochie);Jan en Marie van Haag- Janssen;Jan en Marian Baselmans- Hendriks(nms. de parochie);Jan Vonk(jgt);Driek en Marie Kwinten- Liebregts en dochter Gerarda;Rol Daris(vanwege verjaardag);Janus en Maria Koolen- Poets; Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid;Ter ere van Maria voor verder herstel;Uit dank aan Maria en Sint Gerardus (N.N. Eindhoven);Voor de verzoekjes en bedankjes in het Gerardusboek;

Dinsdag 26 december Tweede Kerstdag 09.30 uur H. Mis in Luyksgestel en om 11.00 uur in de Hofkerk

Zondag 31 december oudjaar 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Jan en To Bogaerts- Hoeks;Janus en Mien Slenders- van Meer en dochter Wilma;Wim van Gils(nms. toneelvereniging ‘De Kempengalm’); Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Ter ere van Maria voor verder herstel;Uit dank aan Maria en Sint Gerardus (N.N. Eindhoven);Voor de verzoekjes en bedankjes in het Gerardusboek;

Maandag 1 januari Nieuwjaar 09.30 H. Mis in Luyksgestel en om 11.00 uur in de Hofkerk

Vrijdag 5 januari 14.00 uur Eerste Vrijdagviering

Zondag 7 januari 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Hendrikus Bone en Hendrika Bone- van Maanen;Theo Bone(nms. de parochie);Nol van Diepenbeek(verjaardag) en Drieka van Diepenbeek- Jansen;Overleden ouders Slenders- van de Linde;Jo Tilburgs- Dijkmans en Frans Tilburgs(nms. de parochie);Leden en overleden leden van de Broederschap Sint Gerardus;Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Uit dank aan Maria en St. Gerardus(N.N. Eindhoven);Voor de verzoekjes en bedankjes in het Gerardusboek;

Zondag 14 januari 09.30 uur Voorstelviering van de a.s. vormelingen