Misintenties de Weebosch

Zondag 18 februari 1e zondag van de vasten 09.30 uur Eucharistieviering
Misintenties: Janus en Riek Hoeks- Geudens en dochter Henriëtte;Jan en Pieta Bloks- Kuijken;Toos de Backer- van de Laar(jgt) en overleden familieleden;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Uit dank aan Maria en de H. Gerardus(N.N. Eindh.);Ter ere van Maria voor verder herstel;Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;

Zondag 25 februari 2e zondag van de vasten 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Piet en Miet Schenning- Joosten(jgt);Jan en To Boagerts- Hoeks;Wim van Gils(nms. K.B.O.);Marten van de Meijden en Leen van de Meijden- Goudsmits(gefund. Jgt);Peer en Anna Hoeks- Bax, zoon Noud en teun Jansen;Mart Kuijken(jgt);Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Uit dank aan Maria en de H. Gerardus(N.N. Eindh.);Ter ere van Maria voor verder herstel;Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;