Misintenties de Weebosch

Donderdag 25 mei Hemelvaartsdag H. Missen om 09.30 uur in Luyksgestel en om 11.00 uur in de Hofkerk.

Zondag 28 mei 7e zondag van Pasen 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v het parochiekoor
Misintenties: Henk en Maria van de Loo- Vermeulen(nms. De parochie);Jac Sleddens(jgt.);Jan en To Bogaerts- Hoeks;Driek en Marie Kwinten- Liebregts en dochter Gerarda;Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie; Ter ere van Maria voor een verder herstel; Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;

Zondag 4 juni Pinksteren 09.30 uur Eucharistieviering
Misintenties:  Gerrit en Nel van Schaayk- Wouters(nms. De parochie);Hendrikus Bone en Hendrika Bone- van Maanen;Jan en Marian Baselmans- Hendriks(nms. K.B.O.);Piet Hoeks;Leden en overl;eden leden van de Broederschap Sint Gerardus;Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie; Ter ere van Maria voor een verder herstel; Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;

Maandag 5 juni 2e  Pinksterdag 09.30 uur H. Mis in Luyksgestel en om 11.00 uur in de Hofkerk