Misintenties de Weebosch

Woensdag 18 oktober: 9.30 uur H. Mis (met K.B.O. Hapert en K.B.O. Borkel en Schaft).
Misintentie: Overleden leden van de K.B.O. Borkel en Schaft
11.00 uur H. Mis (met K.B.O. Reusel)
Donderdag 19 oktober: 11.00 uur H. Mis (Meerveldhoven   en Bladel)
Vrijdag 20 oktober: 11.00 uur H. Mis (Diessen en Hilvarenbeek).
Om 14.00 uur Lof.
Zaterdag 21 oktober: om 16.00 uur Kinderzegen.

Zondag 22 oktober in de kerk: H. Missen om 8.30 uur, 9.30 uur Parochiekoor) en om 10.30 uur.
LOF om 14.00 uur.
Processiepark: 11.00 uur H. Mis. Celebrant is Mgr. Gerard de Korte, bisschop van Den Bosch. 66e Kempische Ruiterbedevaart. Koor ,, Medium” uit Hapert. Na de Mis zegening van ruiters en paarden.
Misintenties: Miet Kwinten- Roest (jgt.);Frans en Anneke Houbraken- Geerts;Tinus en Dina Wils- Jansen;Driek en Marie Kwinten- Liebregts en dochter Gerarda;Rein en Marie Hoeks- van Diepenbeek, Frank Hoeks, Sjef Theuws en Peter Bax;Piet de Backer (nms. de parochie);Harrie Castelijns uit Hapert;Fam. Castelijns- Snelders uit Hapert;Fam. Houbraken- Kwinten uit Bergeijk;Toos en Lies Castelijns- Hendriks uit Hapert;Wim van den Borne uit Reusel;Familie van Raak- Hoeks;An Pasmans- van Baren;Janus Dijkmans en zoon Gerrit Dijkmans;Gerrit en Bertha Soontiéns- van Steenbergen;Wim, Tonia en Arnold van Glabbeek;Marinus, Annie en Frans Loots;Lies van Eynthoven- van den Broek;Wim van den Broek;Melanie Bancken;Albert Mulkens en Jos Mulkens;Pierre van Semang en Berthie van Semang;Theo Rieswijk;Ouders van Dommelen- Rossiau;Ouders Lavrijsen- Dierks;Overleden ouders Klomp- Faes en Jos de zoon;Overleden ouders Lavrijsen- Antonis en kinderen;Overleden ouders Jansen- van Hulst en familie;Overleden ouders Wieland- Smits en familie; Sjef van Eyken;Levende en overleden leden van Carnavalsvereniging ,,De Pintewippers” Hapert;Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid;4x Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;Ter ere van Maria voor een verder herstel;

Zondag 29 oktober 09.30 uur Allerzielenviering waarin speciale aandacht voor de overledenen van het afgelopen jaar m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Marian Baselmans- Hendriks, 68 jaar;Gerrit van Dingenen, 86 jaar en Wim van Gils, 75 jaar. Peer en Anna Hoeks- Bax en zoon Noud;Teun Jansen;Jacobus Sleddens(verjaardag);Jan en To Bogaerts- Hoeks;Janus Houbraken;Overleden ouders Nol en Drieka van Diepenbeek- Jansen;Alie Hoeks- Jansen(verjaardag);Marten van de Meijden en Leen van de Meijden- Goudsmits(gefund. Jgt.);Theo Bone(nms. de parochie);Wies Kolen en kleinkind Robbe;Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie;ter ere van Maria voor verder herstel;voor de verzoekjes en bedankjes in het Gerardusboek;

Vrijdag 3 november 14.00 uur Eerste Vrijdagviering