Misintenties ’t Hof

Donderdag 19 oktober 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje. Na de viering uitstelling van het H. Sacrament en aanbidding
Misintenties: Ouders Daris- Theuws;Cees Claassen en Toos Claassen- v.d. Heijden(nms. de parochie, verjaardag Cees);To Jansen- Kwinten;

Zondag 22 oktober 29e zondag door het jaar 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. herenkoor  ‘Jubilate Deo’
Misintenties: Jan en Nelly van Otten- Moors(nms. de parochie, sterfdag Jan);Thea Verhees- Broecke(nms. de parochie);Wim Kuijken;
14.00 uur doop van Lizzy van Riet

Maandag 23 oktober 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje

Dinsdag 24 oktober 08.30 uur Eucharistieviering

Woensdag 25 oktober 10.30 uur Eucharistieviering in het Hofhuys

Donderdag 26 oktober 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje. Na de viering uitstelling van het H. Sacrament en aanbidding.

Zondag 29 oktober 30e zondag door het jaar 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. herenkoor ‘Jubilate Deo’ en dameskoor ‘Sursum Corda’
Misintenties: Janus en Lia Kuijken- Schoone(nms. de parochie);André en Melanie Box- Mannaerts;Bert van Houts en Anna van Houts- Verspeek;Jan en Truus van Montfort- Kwinten, Dora de dochter en Ad de schoonzoon;Janus en Mien van Poppel- Sesink(nms. de parochie);Overleden familie Muselaers- van Beuningen, Piet, Frans en Jan;Overleden familie Vereijken- Kwinten;Jan Schellekens en Sjaak van Gerwen;

Maandag 30 oktober 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje
Misintenties: Jan Daris;

Dinsdag 31 oktober 08.30 uur Eucharistieviering

Woensdag 1 november 10.30 uur Eucharistieviering in het Hofhuys

Donderdag 2 november Allerzielen 19.00 uur plechtige Eucharistieviering waarin speciaal de overledenen van het afgelopen jaar worden herdacht m.m.v de Avondwakegroep van de parochie en dameskoor ‘Sursum Corda’
Misintenties: Wim Hoekx(nms. de parochie);Cor Franken(jgt);Sjef Moeskops;Overleden familie Teuwens- Kwinten;Riek Daris- Theuws;Jos Geudens en overleden familie;Mien van Poppel- Sesink;Ad Gijsels;Martien en Lena v.d. Biggelaar- de Wit;Alle overledenen vanaf Allerzielen 2016.

Zondag 5 november 31e zondag door het jaar 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. herenkoor ‘Jubilate Deo’
Misintenties: Jo en Thea Thirij- Beijk;Driek en Marie van Montfort- Kwinten;Ria Theuws- Bax(nms. dameskoor ‘Sursum Corda’;Riek Wils(nms. de parochie);Jan Koolen;Olga Apon;Jaan van den Broek- Theus en overleden ouders van den Broek- Willems en overleden ouders Theus- Slenders;Jan Brugmans;Overleden familie van Lieshout- Cuijpers;Intentie uit dankbaarheid;
14.00 uur doop van Maud Lodewijks