Misintenties ’t Hof

Donderdag 14 december 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje. Na de viering uitstelling van het H. Sacrament en aanbidding

Zondag 17 december 3e zondag van de Advent 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. herenkoor ‘Jubilate Deo’
Misintenties: Hélène Bonn- de Haas(v.w. verjaardag 18/12 nms. de parochie);Anna Lepelaars- Jansen;Ouders Kwinten- Corsten, Jac Kwinten en overleden familie;Riek Daris- Theuws(v.w. verjaardag 16/12);André en Melanie Box- Mannaerts;Jan en Jaan Kolen- Mollen;Marie en Sjef Bax- Groenen;Hanny Klomp- van Run(vanwege verjaardag);

19.00 uur Kerstconcert door het Teutenkoor

Maandag 18 december 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje
Misintenties: Jan Daris;Familie Botteram van Deijck en kinderen(vanwege verjaardag);

Dinsdag 19 december 08.30 uur Eucharistieviering

Woensdag 20 december 10.30 uur Eucharistieviering in het Hofhuys

Donderdag 21 december 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje. Na de viering uitstelling van het H. Sacrament en aanbidding
Misintenties: Johannes Manders en Adriana Manders- Bergmans;Noud en Cor Bloks- Jacobs;

Zondag 24 december 4e Advent 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. herenkoor ‘Jubilate Deo’

19.00 uur  Kindergezinsviering (gebedsviering) m.m.v. ‘Pink Rose’

21.00 uur Kerstnachtviering m.m.v. dameskoor ‘Sursum Corda’ en herenkoor ‘Jubilate Deo’
Misintenties voor alle vieringen op 24 december: Tonny van Schijndel- de Waal(nms. de parochie);Netty van Vonderen- Swinkels en Elly van Vonderen Op ’t Broeck;Jan van der Sanden(nms. de parochie, jgt);Roma Daris en opa Gerard Kuijpers;Riek Daris- Theuws;Piet Luijten, schoondochter Chris en overleden familie Luijten- van Ham;Overleden familie Muselaers- van Beuningen, Piet Frans en Jan;Overleden ouders Kerbusch- Daris en Willy Kerbusch- Ligtvoet;Piet en Mia Daris- van der Sanden;Tiny Intven en Miet en Miel Wouters;Mieke Verhees- Theuws;Jaon en Net Theuws- Antonis en Trees en Piet Verhees;Kees Rijkers en zoon Frans;Sjaak en Toos Smets- Geerts, Jan en Tonnie Brouwers- Verkuilen en Annie Derksen;Jan de Backer;Piet van Gerwen en schoonzoon Toon Jansen;Ouders Sengers- van Gompel, Frans, Constant, Stannie en Janus;Overleden ouders Jan en Mien Thijssen- Bottram en schoonzoon Harrie Antonis;Overleden familie Smolders- Bogaerts;Overleden ouders en kinderen van Keersop;Overleden ouders en kinderen Verhees;Piet Sleddens;Sjaak van Gerwen en Jan Schellekens;

Maandag 25 december Eerste Kerstdag 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. herenkoor ‘Jubilate Deo’
Misintenties: André en Melanie Box- Mannaerts;Janus Groenen;Ad Gijsels;Jan Biemans(nms. de parochie);Overleden ouders Peeters- van Gompel en overleden ouders Lemmens- Eijkholt;Wim Verhoeven en zonen Harrie en William;Wim Sleddens en overleden ouders Sleddens- Jacobs(nms. de parochie);Cees en Lies van de Bogaert;Wim en Godefrida- Ter Burg- Panhuijzen;Henk en Greet Antonis, Addy van de Gevel- Antonis en Pierre Antonis;

Dinsdag 26 december Tweede Kerstdag 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. ouderenkoor ‘Zang en Vriendschap’
Misintenties: Jeanne Daams- Verrijt en overleden familie Daams en familie Verrijt;Jan Koolen;Nelly van de Putte- Wouters en ouders van de Putte- Huijbrechts en familie;

Woensdag 27 december 10.30 uur Eucharistieviering in het Hofhuys

Donderdag 28 december 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje. Na de viering uitstelling van het H. Sacrament en aanbidding.

Zondag 31 december oudjaar 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. dameskoor ‘Sursum Corda’ en om 18.30 uur oudejaarsviering m.m.v Gemengd koor d’Eijckelbergh
Misintenties in beide vieringen: Johannes Lepelaars;Jan en Truus van Montfort- Kwinten, Dora de dochter en Ad de schoonzoon;Ad Gijsels;Elly van Moll;voor alle overleden leden van Gemengd koor ‘d Eijckelbergh;

Maandag 1 januari Nieuwjaar 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. herenkoor ‘Jubilate Deo’

Dinsdag 2 januari 08.30 uur Eucharistieviering

Woensdag 3 januari 10.30 uur Eucharistieviering in het Hofhuys

Donderdag 4 januari 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje. Na de viering uitstelling van het H. Sacrament en aanbidding
Misintenties: Jan Smets en Cor Smets- Willebrands;To Jansen- Kwinten(v.w. sterfdag);

Zondag 7 januari feest van Driekoningen 11.00 uur Eucharistieviering m.m.v. dameskoor ‘Sursum Corda’ en herenkoor ‘Jubilate Deo’
Misintenties: Janus en Lia Kuijken- Schoone(nms. de parochie);Riek Wils(nms. de parochie);Jaan Daris- Kuijken(nms. de parochie);Jan en Clara Peeters- van den Broeck;Jo en Thea Thirij- Beijk;

Maandag 8 januari 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje
Misintenties: Overleden familie Teuwens- Kwinten;

Dinsdag 9 januari 08.30 uur Eucharistieviering

Woensdag 10 januari 10.30 uur Eucharistieviering in het Hofhuys

Donderdag 11 januari 18.30 uur Eucharistieviering. Voor de viering om 18.05 uur bidden van het Rozenhoedje. Na de viering uitstelling van het H. Sacrament en aanbidding
Misintenties: Bert en Too van Hoof- Wils;Willem en Jeanette Beenen- Verhagen en kinderen;

Zondag 14 januari 2e zondag door het jaar 11.00 uur Presentatieviering a.s. Vormelingen
Misintenties: Frans en Lies Leppens- Valkenaars(nms. de parochie en de kinderen);Ria Theuws- Bax(jgt, nms. de K.B.O.);Henk van Kampen(namens de gespreksgroep); Bert van Houts en Anna van Houts- Verspeek;Willem en Liza Dirx- Hendrikxs;