Misintenties ’t Loo

Berichten bestemd voor alle kerken in onze parochie:

Vanaf 12 oktober mogen we nog maar weer kerken met een maximumaantal van 30 personen. Reserveren is nodig.  Bij deelname dient ieder zich te houden aan de hygiëne maatregelen die de Kerk voorschrijft en welke overeenstemmen met de richtlijnen van het RIVM. Ook wordt dringend geadviseerd om tijdens de vieringen een mondkapje te dragen. U kunt zich opgeven van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 12.00 uur via telefoonnummer: 571828 of via e-mail: parochie-bergeijk@hetnet.nl

Misintenties

Zaterdag 31 oktober 31e zondag door het jaar 19.00 uur Allerzielenviering met speciale aandacht voor de overledenen van het afgelopen jaar. Met name: Piet Smets en Miet Smets- Nijssen;Sjarel de Backer;Suzanna Hees- de Looij;Toos de Backer- Verrijt; Overige intenties: Jan Kuijken en Lucia Kuijken- Jansen en overleden familie;Nellie Koolen- Kuijpers;Overleden familie Kraayvanger- Slenders en hun overleden kinderen;

Zaterdag 7 november 32e zondag door het jaar 19.00 uur Eucharistieviering

a.s. Zaterdag 14 november is er weer de halfjaarlijkse collecte voor het Diaconaal Noodfonds

Zaterdag 14 november 33e zondag door het jaar 19.00 uur Eucharistieviering
Misintenties: Jan van Poppel(v.w. sterfdag 10/11);

 

 

 

 

U kunt uw misintenties doorgeven aan het parochiecentrum, Hof 16. U kunt dit op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur persoonlijk of telefonisch doen via telefoonnummer 571828 of via een envelop in de brievenbus van het Parochiecentrum.