Misintenties ’t Loo

Berichten bestemd voor alle kerken in onze parochie:

We mogen nog maar kerken met een maximumaantal van 30 personen. Reserveren is nodig.  Bij deelname dient ieder zich te houden aan de hygiëne maatregelen die de Kerk voorschrijft en welke overeenstemmen met de richtlijnen van het RIVM. Ook wordt dringend geadviseerd om tijdens de vieringen een mondkapje te dragen. U kunt zich opgeven van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 12.00 uur via telefoonnummer: 571828 of via e-mail: parochie-bergeijk@hetnet.nl

Vanaf woensdag 20 januari kunnen er 50 mensen aanwezig zijn bij een uitvaart in onze kerken.

Misintenties

Zaterdag 23 januari 3e zondag door het jaar 19.00 uur Eucharistieviering

Zaterdag 30 januari 4e zondag door het jaar 19.00 uur Eucharistieviering
Misintenties: Piet en Miet Smets- Nijssen (nms de parochie);Jana en Genowefa Kurzela;

Mededeling: Het bedrag voor een misintentie is per 1 januari 2021 verhoogd naar € 11,00

 

 

 

U kunt uw misintenties doorgeven aan het parochiecentrum, Hof 16. U kunt dit op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur persoonlijk of telefonisch doen via telefoonnummer 571828 of via een envelop in de brievenbus van het Parochiecentrum.