Misintenties ’t Loo

Berichten bestemd voor alle kerken in onze parochie:

We mogen nog maar kerken met een maximumaantal van 30 personen. Reserveren is nodig.  Bij deelname dient ieder zich te houden aan de hygiëne maatregelen die de Kerk voorschrijft en welke overeenstemmen met de richtlijnen van het RIVM. Ook wordt dringend geadviseerd om tijdens de vieringen een mondkapje te dragen. U kunt zich opgeven van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 12.00 uur via telefoonnummer: 571828 of via e-mail: parochie-bergeijk@hetnet.nl

Vanaf woensdag 20 januari kunnen er 50 mensen aanwezig zijn bij een uitvaart in onze kerken.

 

Zaterdag 17 april 3e zondag van Pasen 19.00 uur Eucharistieviering
Misintenties: Sjarel en Toos de Backer- Verrijt(jgt. Sjarel, nms. de parochie);

Zaterdag 24 april 4e zondag van Pasen 19.00 uur Eucharistieviering
Misintenties: Piet en Miet Smets- Nijssen(nms. de parochie);

 

Mededeling: Het bedrag voor een misintentie is per 1 januari 2021 verhoogd naar € 11,00

 

 

 

U kunt uw misintenties doorgeven aan het parochiecentrum, Hof 16. U kunt dit op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur persoonlijk of telefonisch doen via telefoonnummer 571828 of via een envelop in de brievenbus van het Parochiecentrum.