Misintenties de Weebosch

Zondag 26 januari 3e zondag door het jaar 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het Parochiekoor
Misintenties: Jan en To Bogaerts-Hoeks; Driek en Marie Kwinten-Liebregts; Ter ere van St. Gerardus voor een bijzondere intentie; Ter ere van de Allerheiligste Maagd Maria voor een zieke; Ter ere van het H. Hart van Jezus; Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;

Zondag 2 februari feest van Maria Lichtmis 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het Parochiekoor
Misintenties: Jan en Annie Vonk; Wies Kolen (verjaardag) en kleinkind Robbe; Net van Dingenen-de Backer (nms. de KBO); Leden en overleden leden van Broederschap Sint Gerardus; Ter ere van St. Gerardus voor een bijzondere intentie; Ter ere van de H. Maagd Maria voor een zieke; Ter ere van het H. Hart van Jezus; Voor de verzoeken en bedankjes in het Gerardusboek;

Vrijdag 7 februari 14.00 uur Eerste Vrijdagviering