Misintenties de Weebosch

Dinsdag 15 oktober 09.30 uur H. Mis (Westerhoven, Riethoven en Dommelen)

Woensdag 16 oktober Feest van Sint Gerardus
9.30 uur H. Mis (Hapert en Borkel en Schaft).  11.00 uur H. Mis (Reusel). Om 14.00 uur LOF
Misintenties: Jan en Jo Roest- van Lierop en overleden familie;Leden en overleden leden van Broederschap St. Gerardus;Voor de weldoeners van de Sint Gerarduskerk;Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie.

Donderdag 17 oktober: 11.00 uur H. Mis (Meerveldhoven).

Vrijdag 18 oktober: 11.00 uur H. Mis (Diessen, Hilvarenbeek).  !4.00 uur LOF.

Zaterdag 19 oktober 16.00 uur Kinderzegen.

Zondag 20 oktober Kempische Ruiterbedevaart
In de kerk H. Missen om 8.30 uur, 9.30 uur (met Parochiekoor) en om 10.30 uur.  LOF om 15.00 uur.
In het processiepark 11.00 uur H. Mis m.m.v. koor ,’Medium’ uit Hapert.
Misintenties: Nol en Miet Kwinten- Roest  (jgt) (nms. de parochie);Nard Kok (nms. de parochie);Frans en Anneke Houbraken- Geerts;Piet en Marie Zengers en zoon Peter;Marius, Marietje en Johan van der Heiden;Familie van Raak- Hoeks;Wim en Tonia van Glabbeek en Arnold;Marinus en Annie Loots en Frans;Piet de Backer;Gerrit en Bertha Soontiëns- van Steenbergen;Joris Rens;Harrie en Dymph Schreuder- v.d. Heiden;Henriëtte Theuws- Hoeks;Louis de Backer (jgt.);Rein en Marie Hoeks- van Diepenbeek;Frank Hoeks;Sjef  Theuws;Peter Bax;Toos de Backer- van de Laar;Ton v.d. Heijden;Wim van de Borne uit Reusel;Harrie Castelijns uit Hapert;;Fam. Castelijns- Snelders uit Hapert;Toon en Lies Castelijns- Hendriks  (Hapert); Fam. Houbraken- Kwinten uit Bergeijk;Jo  en Jac Broeckx- Vissers;Janus Dijkmans en zoon Gerrit Dijkmans; Theo Rieswijk: Alle levende en overleden leden van Carnavalsvereniging ‘De Pintewippers’ uit Hapert;Ter ere van de H. Gerardus uit dankbaarheid;Ter ere van de H. Gerardus voor bijzondere intenties;Ter ere van de H. Gerardus voor het welzijn van kinderen en kleinkinderen;

Zondag 27 oktober 30e zondag door het jaar 09.30 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor

Misintenties: Jacobus Sleddens (verj.); Jan en To Bogaerts-Hoeks; Peer en Anna Hoeks-Bax, zoon Noud en Teun Jansen; Janus Houbraken; Ter ere van de H. Gerardus voor een bijzondere intentie; Ter ere van het H. Hart van Jezus

Vrijdag 1 oktober Allerheiligen 14.00 uur Eerste Vrijdagviering