Misintenties de Weebosch

Zondag 18 februari 9.30 uur 1e zondag van de Vasten
Eucharistieviering m.m.v. Mannenkoor Duizel
Misintentie: Jan en Pieta Bloks – Kuijken; Charles de Backer (1e jaargetijde) en Toos de Backer en overleden familieleden; Mia Wagemans – van Beek; Voorspoedige genezing van een zieke;  Overleden leden van Broederschap St. Gerardus; Voor de bedankjes en verzoekjes in het Gerardusboek

Zondag 25 februari 09.30 uur 2e zondag van de Vasten
Eucharistieviering m.m.v. parochiekoor
Misintentie: Overleden familie Hoeks – Bax; Marten v.d. Meijden en Leen v.d. Meijden – Goudsmits; Piet en Miet Schenning – Joosten; Voorspoedige genezing van een zieke; Overleden leden van Broederschap St. Gerardus; Voor de bedankjes en verzoekjes in het Gerardusboek

 

 

Mededeling: Het bedrag voor een misintentie is € 11,00

 

U kunt uw misintenties doorgeven aan het parochiecentrum, Hof 16. Dit kan van dinsdag t/m vrijdag tussen 09.00 en 12.30 uur persoonlijk of telefonisch via telefoonnummer 571828. Ook kan het met een envelop in de brievenbus van het Parochiecentrum of per mail parochie-bergeijk@hetnet.nl.