Misintenties de Weebosch

Berichten bestemd voor alle kerken in onze parochie:

Per 25 september is de anderhalve meter afstandsregel bij kerkbezoek komen te vervallen.

Vrijdag 15 oktober 11.00 uur H. Mis met KBO’s Hilvarenbeek en Diessen
14.00 uur Lof

Zaterdag 16 oktober feestdag van St. Gerardus H. Mis om 09.30 uur
14.00 uur Lof
Misintenties: Jan en Jo Roest- van Lierop en overleden familie; Leden en overleden leden van de Broederschap Sint Gerardus; Voor de weldoeners van de Sint Gerarduskerk;Ter ere van Sint Gerardus voor een bijzondere intentie;Ter ere van Sint Gerardus uit dankbaarheid;Voor de verzoeken en bedankjes in het Sint Gerardusboek;

Zondag 17 oktober 29e zondag door het jaar 2e Bedevaartzondag. 70e Kempische Ruiterbedevaart Kring Eersel e.a. H. Missen om 09.30 (kerk) en 11.00 uur in het Processiepark
Misintenties: Annie Luijten- Roest (nms. de buurt); familie van Raak-Hoeks; familie Hoeks- van Diepenbeek; Gerrit en Bertha Soontjens-van Steenbergen; Piet de Backer; Johan van der Heiden; H. Hart van Jezus en Moeder Maria; Voor een bijzondere intentie: Ter ere van St. Gerardus voor een bijzondere intentie; Ter ere van St. Gerardus uit dankbaarheid; Voor de verzoeken en bedankjes in het St. Gerardusboek;

Zondag 24 oktober 30e zondag door het jaar 9.30 uur Eucharistieviering
Misintenties: Overleden fam. Hoeks-Bax; Jacobus Sleddens (verjaardag); Ter ere van St. Gerardus voor een bijzondere intentie: H. Hart van Jezus en Moeder Maria; Voor de verzoeken en bedankjes in het Sint Gerardusboek;

Zondag 31 oktober 09.30 uur Allerzielenviering met speciale aandacht voor de overledenen van het afgelopen jaar
Misintenties: Alie Hoeks- Jansen(verj.) en Wim Hoeks;Jacobus Sleddens(verjaardag);Marten van de Meijden en Leen van de Meijden- Goudsmits(gefund.jgt);Janus Houbraken;Ter ere van St. Geradus uit dankbaarheid;Leden en overleden leden van de Broederschap Sint Gerardus;Ter ere van St. Gerardus voor een bijzondere intentie;Voor de verzoeken en bedankjes in het St. Gerardusboek;

 

 

 

 Mededeling: Het bedrag voor een misintentie is per 1 januari 2021 verhoogd naar € 11,00