Misintenties ’t Loo

Vrijdag 20 oktober 18.30 uur Eucharistieviering bij het begin van de vrijwilligersavond

Zaterdag 21 oktober 29e zondag door het jaar 19.00 uur Eucharistieviering m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Harry en Toos Verberne- Kuijken(nms. de parochie);Wout en Anna Houbraken- Manders en overleden kinderen;

Zaterdag 28 oktober 30e zondag door het jaar 19.00 uur Allerzielenviering waarin speciaal de overledenen van het afgelopen jaar worden herdacht m.m.v. het parochiekoor
Misintenties: Toos Verberne- Kuijken;Riek Vereijken- Daris;Kees van Gorp(nms. de parochie);Mia Borrenbergs;Jan en Lucia Kuijken- Jansen en overleden familie;Roel van den Berk, Janus van den Berk en Drika van den Berk- Custermans;Sjaak en Toos Antonis- Wuijts;

Voortaan kunt de u de misintenties doorgeven aan het parochiecentrum, Hof 16. U kunt dit op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur persoonlijk of telefonisch doen via telefoonnummer: (571828) of via een envelop in de brievenbus van het Parochiecentrum.