Misintenties ’t Loo

Zaterdag 20 oktober 29e zondag door het jaar 19.00 uur Eucharistieviering
Misintenties: Wout en Anna Houbraken- Manders en overleden kinderen;

Zaterdag 27 oktober 19.00 uur Allerzielenviering met speciale aandacht voor de overledenen van het afgelopen jaar m.n. Nelly Valkenaars- Smolders; Cor Smolders- Schreuder en Liza Luijten- Lanen.  M.m.v. ouderenkoor ‘Zang en Vriendschap’
Misintenties: Jan Kuijken en Lucia Kuijken- Jansen en overleden familie;Sjef Kox(v.w. sterfdag);Roel van den Berk, Janus van den Berk en Drika van den Berk- Cuestermans;

Zondag 28 november 14.00 uur doop van Liam Koolen

 

Voortaan kunt de u de misintenties doorgeven aan het parochiecentrum, Hof 16. U kunt dit op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur persoonlijk of telefonisch doen via telefoonnummer 571828 of via een envelop in de brievenbus van het Parochiecentrum.